CROSSWAVE C3 SELECT 3551N

BISSELL® CrossWave® C3 Select vysává, vytírá a suší podlahy v jednom kroku. Je skvělý pro pravidelný úklid různých povrchů ve vaší domácnosti, poradí si s drobnými i velkými nečistotami na tvrdých podlahách a kobercích. Pomocí jednoduchého ovládání umožňuje přepínat mezi jednotlivými povrchy a pouštět tolik vody, kolik právě potřebujete.měrech, aby čištění povrchů bylo maximálně rychlé a efektivní. 

VYSAVAČ VC3

Vysavač bez sáčku KÄRCHER zahrnuje kombinaci kvalitního provedení a efektivního odsávání nežádoucího prachu. Bezsáčkový vysavač KÄRCHER je možné ovládat pomocí tlačítek na samotném přístroji. Kvalitní filtrační systém obsahuje HEPA 12 filtr.

PARNÍ ČISTIČ KÄRCHER SC 5 EASYFIX

Nejvýkonnější domácí parní čistič značky Kärcher nabízí vysoký tlak páry 4,2 barů, díky kterému s velkou účinností zbaví povrchy nečistot, bakterií a virů, a to bez námahy a s minimálními náklady na provoz. Vysoká teplota páry zajistí důkladné čištění a dezinfekci povrchů bez použití chemie.

Inovativní tryska Comfort Plus umožňuje pohyb ve všech směrech, aby čištění povrchů bylo maximálně rychlé a efektivní. Kärcher SC 5 EasyFix je ideálním řešením pro čištění obkladových dlaždiček, varných desek, digestoří, sprchových koutů, podlah (s výjimkou olejovaných, lakovaných nebo voskovaných) a dalších tvrdých voděodolných povrchů.  Dá se využít i k regenerací koberců a textilu.

KÄRCHER SC 4

Parní čistič je vhodným prostředkem, pokud zrovna potřebujete univerzální spotřebič na vícero povrchů. Čištění pomocí páry pod tlakem je opravdu šetrné a přitom účinné. K čistění nevyužívá chemické látky a dokáže odstranit až 99% bakterií, skvrn či vodního kamene. Objem nádrže na vodu je 0,8 l, hodí se tak na menší plochy. Při dolévání vody nádržku snadno odejmete a tak vodu snadno dolijete. Jelikož zařízení pracuje s vysokou teplotou, využívá bezpečnostní ventil. Odnímatelná nádobka na vodu disponuje objemem 0,8 l. Parní čistič KÄRCHER SC 4 EasyFix *EU je vhodný pro rychlé a šetrné čištění.

OKENNÍ VYSAVAČ WVP 10 Adv

Všestranný aku vysavač na okna WVP 10 Adv oceníte v hotelích, restauracích i obchodních centrech. Je lehký a snadno se ovládá. Zvládá čištění vertikálních i horizontálních ploch – dokonce jej můžete při úklidu držet i nad hlavou. Jeho silný motor zajišťuje vysoký sací výkon za každé situace. Pohon zabezpečuje kvalitní Li-Ion baterie, která na jedno nabití vydrží 30 minut – v balení přitom naleznete hned dvě, což umožňuje práci téměř bez přerušení. Přístroj si poradí s úklidem obkladů, vitrín a dalších hladkých povrchů. Je jedno, jestli ho budete používat na odsávání rozlitých tekutin, nebo čištění hladkých povrchu. Okenní vysavač je připraven na všechny výzvy. Díky praktickému rozpěrnému kroužku navíc vyčistí okna beze šmouh i kolem okrajů skla. Vysátá voda se hromadí v odnímatelné 200ml nádržce, kterou snadno bez kontaktu s nečistotami vylejete a umyjete i v myčce. Součástí dodávky je rovněž rychlonabíječka. V balení naleznete také úzkou hubici, čisticí prostředek, láhev s rozprašovačem a dvěma potahy z mikrovlákna.

KÄRCHER WV 2 PLUS N

Inovativní okenní vysavač Kärcher WV 2 zcela změní váš přístup k mytí oken. Pro tuto AKU okenní stěrku je mytí oken hračkou, a přitom ještě ušetří spoustu času. Díky elektrickému odsávání se postará o veškerou stékající vodu, která by mohla tvořit šmouhy nebo stékat na rámy a jiné předměty v blízkosti.

NILFISK VP100

Nilfisk VP100  Oblíbené vysavače včetně příslušenství, vysoká kapacita odsávání a dlouhá životnost. Perfektní pro každodenní, vnitřní čištění kanceláří, hotelových pokojů, malých restaurací, obchodů a snadné až středně velké čištění.

VP 100 vám nabízí jednoduché řešení úklidu. Intuitivní design se snadným ovládáním zajišťuje, že je VP100 jednoduše použitelný bez složitého zaškolování.

VP100 je plně kompatibilní s řadou příslušenství nabízenou s dalšími produkty v portfoliu Nilfisk. To umožňuje být pružnější při výměně příslušenství a snížit tak celkové provozní náklady vašeho kompletního čištění. 

MOKRO-SUCHÝ VYSAVAČ NT 30/1 Ap Te L

Spolehlivý vysavač NT 30/1 Ap Te L se stane nedocenitelným pomocníkem při montážích i úklidu v dílně. Jeho 300 mm široká podlahová hubice účinně vyčistí suché i mokré nečistoty. A když potřebujete vysát rohy nebo úzké skuliny, pomůže vám spárová hubice. Silný motor s příkonem 1380 W vyvine podtlak, který si poradí i s tou nejodolnější špínou. Kvalitní plochý skládaný filtr účinně zachytí částice prachu třídy L. Díky funkci poloautomatického čištění ApClean jej při zanesení snadno uvolníte pouhým stiskem tlačítka. Součástí zařízení je praktická zásuvka k připojení elektrického nářadí. Ta je navíc vybavena spínací automatikou, takže se sání spustí pouze ve chvíli, kdy nářadí skutečně používáte. Plochá hlavice vysavače vám poslouží i jako odkládací plocha pro šroubky nebo drobné nástroje. 

EXTRAKTOR PUZZI 10/1

Všestranný extraktor Puzzi 10/1 oceníte při úklidu menších kanceláří a společenských místností. Nástřikový tlak o hodnotě 1 bar umožní šetrné hloubkové čištění koberců a čalounění. Přístroj navíc zanechává povrchy téměř suché, takže je lze vzápětí opět použít. Úzká podlahová hubice se dokonale hodí pro úklid stísněných prostor. Její flexibilní sací stěrka zajistí perfektní kontakt s povrchem, i když vysáváte pod nábytkem. Při péči o čalounění se osvědčí také praktická ruční hubice. Ergonomická, výškově nastavitelná rukojeť zajistí maximální komfort při práci. Úklid ulehčí rovněž objemná 9l nádoba na špinavou vodu, kterou jednoduše vyjmete a vylijete. 

EXTRAKTOR PUZZI 8/1

Robustní, odolný, účinný: Sprejový extrakční čistič Puzzi 8/1 působivě čistí čalounění a odstraňuje skvrny z textilních povrchů s vynikajícími a hygienickými výsledky čištění a vysokou účinností. Kompaktní sprejový extrakční stroj nastříká čisticí roztok hluboko do textilních vláken a poté jej opět odstraní s uvolněnými nečistotami. Tento vynikající výkon zpětného sání také zajišťuje rychlé schnutí a znamená, že textilní povrchy lze rychle znovu použít – ideální pro vysoké nároky profesionálů v oblasti úklidu v hotelovém a pohostinském sektoru nebo při čištění interiérů vozidel. Lze použít i standardní extra krátkou hubici na čalounění pro pohodlné a ergonomické čištění úzkých prostor. Díky velmi nízké hmotnosti a ergonomické rukojeti lze sprejový extrakční čistič snadno přenášet jednou rukou. Pohodlí pro uživatele zvyšují také velká tlačítka, která lze ovládat rukou nebo nohou. Víko přístroje a ruční tryska jsou průhledné pro lepší výhled na špinavou vodu.

PODLAHOVÝ MYCÍ STROJ S ODSÁVÁNÍM BD 50/60 C Ep Classic

Kompaktní podlahový mycí stroj s odsáváním Kärcher BD 50/60 C Ep Classic dosahuje s minimálním vybavením maximální výsledek čištění. Jeho nejdůležitější nastavení a funkce jsou redukovány na to nejdůležitější, co umožňuje efektivní používání. Díky Systému EASY-Operation ho lze snadno obsluhovat. Na základě jeho kompaktních rozměrů je velmi obratný a nabízí uživateli vynikající výhled na čištěnou plochu. Kärcher BD 50/60 C Ep Classic je vhodný jako pro příležitostné tak i pro trvalý používání.

PODLAHOVÝ MYCÍ STROJ S ODSÁVÁNÍM BR 30/4 C Adv

Inovativní a kompaktní podlahový mycí stroj BR 30/4 C Adv zajistí perfektní umytí podlahy bez zbytečné námahy. Váží pouze 12 kg a je snadno ovladatelný. Díky rychlosti válce 1500 otáček zajistí výrazně lepší výsledky čištění. Může odsávat při jízdě dopředu i dozadu. Je vhodný k čištění ploch od 20 do 200 m². Ideální využití najde při čištění menších obchodů, restaurací, čerpacích stanic, supermarketů, sanitárních oblastí nebo gastronomické části hotelu. Podlaha zůstává po vyčištění ihned suchá, čímž se zabrání případnému uklouznutí. Stroj je vybaven ručním odsáváním pro nepřístupná místa. U silně ulpívajících nečistot je možné nadzvednout sací lišty, címž se zajistí delší působení čisticího roztoku.

ČISTIČ TERAS PCL 4

Elektrický čistič teras PCL 4 rovnoměrně vyčistí vaši terasu i balkón. Poradí si s povrchy ze dřeva i WPC (plastová terasová prkna) a přikoupit lze také kartáče na podlahy z kamene. Přístroj stačí připojit do zásuvky a k zahradní hadici – a úklid může začít. Dvojice vyměnitelných kartáčových válců zajistí šetrné, avšak hloubkové čištění podlahy, a to i v rozích nebo podél okrajů terasy. Praktické trysky předem uvolní ulpělé nečistoty, takže je kartáče snadněji odstraní. Průtok vody můžete při práci jednoduše regulovat, takže zbytečně neplýtváte. Šířka a umístění rotujících válců je konstruována tak, aby bylo možné vyčistit dvě prkna v jednom kroku, což zajišťuje rychlejší úklid. Díky snadné manipulaci s přístrojem a ergonomickým prvkům se navíc při úklidu ani nezapotíte.

ČISTIČ SCHODŮ KÄRCHER BD 17/5 C

Díky kompaktním rozměrům (16-20 x 36 x 33 cm) lze podlahový mycí stroj BD 17/5 C používat i na plochách, kam nelze z důvodů velikosti nasadit klasické podlahové mycí automaty a stále se ještě čistí ručně. Úklidové firmy, města a obce, profesionální uživatelé, kteří takové objekty spravují, najdou v takovém stroji vhodné řešení. Dobře přístupné obslužné prvky na straně zaručují rychlé a pohodlné ovládání. Pomocí regulátoru rychlosti rotace (0 – 470 ot./min) a vhodným příslušenstvím lze stroj optimálně přizpůsobit pro příslušné čištění: Například základní čištění, krystalizace nebo leštění tvrdých ploch nebo šamponování kobercových ploch. Právě při čištění schodišť nabízí současné čištění horizontálních a vertikálních částí příjemné usnadnění, které šetří čas, energii a náklady. Kryt stroje je vyrobený z robustního, nárazuvzdorného plastu. Kotoučové kartáče, resp. unašeč padů lze bez problémů vyměnit během několika sekund. Díky dvěma držadlům je vedení a obsluha stroje o hmotnosti 5 kg hračkou.